Szukasz uniwersalnego koloru obuwia? Sprawdź, jaki wybrać. 

2019-01-11Wybierając kolor męskiego obuwia, często kierujemy się jego uniwersalnością. Wybrane buty mają pasować do większości naszych stylizacji, dopasowując się zarówno do okazji, jak i kolorystyki ubioru. Oczywiście każdy model nie będzie pasował do wszystkiego, jednak wybór właściwej kolorystyki zwiększy jego wszechstronność. 

Być może nasz pierwszy wybór padnie na kolor czarny. Czy rzeczywiście jest to najlepsza alternatywa?

W rzeczywistości nie jest to do końca prawda. Odcienie brązów zdecydowanie lepiej sprawdzą się przy różnych okazjach. Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy dobieramy buty do niebieskich jeansów. Czarny kolor nie będzie najlepszą opcją. Z kolej brązowe półbuty lub mokasyny doskonale będą komponować się z niebieskimi, a nawet czarnymi jeansami.

To właśnie jest siła brązowych odcieni. Łączą się one z większością kolorów, doskonale podkreślając styl. Nie ma też znaczenia czy preferujemy sportowy look, czy nieco bardziej elegancki wygląd. Brązowe buty będą pasowały zarówno do marynarki, jak i bluzy z kapturem. 

Nie możemy jednak wpadać w przesadę. Eleganckie czarne buty doskonale nadają się na większość oficjalnych okazji takich jak ślub czy ważne spotkanie biznesowe. Warto też wspomnieć, że obowiązujący w niektórych firmach dress code wymusza noszenie czarnego obuwia do obowiązkowego garnituru. 

Podsumowując, do większości codziennych zastosowań brązowe buty będą zdecydowanie bardziej funkcjonalne. Możemy też dzięki nim tworzyć ciekawe swobodne i nieco bardziej eleganckie stylizacje. Czarne buty zdecydowanie lepiej sprawdzą się w podczas specjalnych okazji, a także kiedy obowiązujące zasady wymuszają ich noszenie. 

W naszej hurtowni znajdą Państwo cały wachlarz obuwia męskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.   

pixelpixel