Halówki - cechy charakterystyczne

2018-05-25


Halówki to obuwie przeznaczone do określonego podłoża. Świetnie sprawdzają się jako buty do futsalu, jednak należy pamiętać, że można je używać do różnych sportów uprawianych właśnie na hali.


Buty charakteryzuje specjalna podeszwa, która zapewni odpowiednią przyczepność niezbędną do skutecznej rywalizacji na specyficznej powierzchni. Ponadto struktura podeszwy jest niebrudząca, co również jest ważnym czynnikiem charakteryzującym ten typ obuwia sportowego. Niektóre rodzaje halówek mają także wzmocnione czubki, dzięki czemu zawodnik będzie lepiej panował nad piłką.

Należy pamiętać, że tak jak wskazuje nazwa, halówki, to obuwie przeznaczone na halę sportową. Nie powinniśmy korzystać z nich grając przykładowo na betonie. Podeszwa bardzo łatwo uszkodzi się na porowatej powierzchni, a obuwie całkowicie utraci swoją funkcjonalność.

Oczywiście na rynku jest dostępna olbrzymia ilość różnych modeli tego typu obuwia, zapraszamy do przeglądnięcia dostępnej w naszej hurtowni szerokiej oferty. Dysponujemy zarówno halówkami, męskimi, damskimi, jak również przeznaczonymi dla dzieci i młodzieży.
Między innymi oferujemy bardzo dobre buty marki Atletico, wśród nich wyróżnia się model: ATLETICO R13110-1CZPO. Obuwie można zobaczyć pod linkiem:

ATLETICO
pixelpixel