Nazo

( ilość produktów: 9 )

Tenisówki dziecięce Nazo

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości obuwie dziecięce, renomowanej firmy NAZO. Buty te, cechuje nie tylko niezwykła estetyka i różnorodność modeli, ale przede wszystkim staranne wykonanie, oraz zastosowanie naturalnych, przyjaznych dla dziecięcych stópek materiałów. Każda partia bucików została zaakceptowana przez sztab specjalistów i ortopedów, oraz przeszła testy dotyczące odpowiedniej konstrukcji, staranności wykonania, oraz jakości użytych materiałów. Obuwie dziecięce NAZO wyróżnia Certyfikat Instytutu Przemysłu Skórzanego "ZDROWA STOPA" gwarantujący rodzicom zdrowe i dostosowane do prawidłowego rozwoju stopy dziecka obuwie.

Dla chłopców proponujemy tenisówki dziecięce, sprzedawane na pary, w kolorze szarym. Zostały wykonane zostały z wysokogatunkowych tekstyliów i zaopatrzone w antypoślizgową podeszwę, gwarantującą bezpieczeństwo podczas użytkowania. Buciki posiadają również ciekawy nadruk z autkami, który z pewnością przypadnie do gustu wielu małym fanom motoryzacji.
Dla dziewczynek natomiast doskonale sprawdzą się różowe, bawełniane tenisówki z wdzięcznymi nadrukami serduszek, kokardek,oraz drobnych kropeczek. Buciki wykonane z lekkich i miękkich materiałów, które zapewniają dużą swobodę ruchu.

pixelpixel