Korki piłkarskie

2018-05-29


Korki piłkarskie, to niewątpliwie centralny element ubioru każdego adepta piłki nożnej. To one zapewnią możliwość stabilnego poruszania się po murawie, gwałtownych zmian kierunków, oraz szybkiego startu do piłki. Dla tego tak ważne jest właściwe dobranie tego typu obuwia.


Oczywiście inne korki  przeznaczone są dla osób profesjonalnie uprawiających ten sport, inne dla amatorów i jeszcze inne dla grających rekreacyjne. Jednak jeżeli nawet traktujemy grę tylko jako zabawę, warto zaopatrzyć się w ten typ butów. Dzięki temu będziemy mogli w pełni docenić radość z uprawiania tego sportu, oraz zabezpieczymy się przed kontuzjami.

Warto też wspomnieć, że dobór korków nie tylko jest związany z naszym  poziomem gry, ale także z nawierzchnią na jakiej zamierzamy podjąć rywalizację. Nieco inny rodzaj podeszwy przeznaczony jest do gry na trawie, inny na sztucznej nawierzchni inny na grząskiej, mokrej murawie.

W naszej hurtowni dostępne jest obuwie dla dorosłych, posiadamy świetne modele butów marki Atletico, oraz American Club. Mamy także szeroki wybór obuwia dla młodzieży, między innymi bardzo popularny model: ATLETICO D15519NI – wykonany z ekologicznej skóry o podwyższonej wytrzymałości. Oferujemy również cały przekrój butów dla najmłodszych adeptów tej gry. Ponadto można zamawiać u nas model: ATLETICO M8923BL dostępny na rozmiary - jest możliwość wyboru pojedynczych par.

Obuwie sportowe powinno cechować się szczególną wytrzymałością, oraz jakością wykonania. Kupując u nas mają Państwo pewność, że zakupione buty przetrwają wiele sezonów.
pixelpixel