Rodzaje męskiego obuwia na zimowy okres.

2018-12-14

W okresie zimowym, kiedy kapryśna aura za oknem wymusza na nas cieplejsze ubranie, bardzo ważna staje się kwestia obuwia. Dobrze dobrane ciepłe buty, nie tylko zwiększą nasz komfort, ale także uchronią nas przed charakterystycznymi dla tej pory roku dolegliwościami. Jakie męskie buty wybrać na okres zimy.

Nasz wybór przede wszystkim jest uzależniony od przeznaczenia butów.
Osoby, które obowiązuje ściślejszy dress code, a warunki pracy wymagają większej elegancji, powinny wybrać spośród modeli eleganckich trzewików. Połączenie elegancji z solidnym wykonaniem zapewni nam zimową ochronę. Decydując się na zakup tych butów, warto zwrócić uwagę na to, aby były dobrze ocieplone. Pamiętajmy też, że buty przeznaczone na biznesowe spotkania powinny mieć stonowany, czarny kolor pasujący do eleganckiego stylu.

Jeżeli cechuje nas swobodniejszy styl, bardzo dobrym rozwiązaniem będą męskie trapery. To buty niezwykle trwałe. Charakteryzują się świetnym ociepleniem i mocną, bieżnikowaną podeszwą. Trapery to doskonałe obuwie na skute lodem, śliskie powierzchnie. Cholewka sięgająca powyżej kostki oraz antypoślizgowa podeszwa dobrze spiszą się w trudnych warunkach. Decydując się na zimowe, dłuższe wycieczki poza miastem, możemy sięgnąć po trekingowe trapery, idealne do tego typu aktywności.

Obuwie doskonałe do miejskiego stylu to botki męskie. Jeżeli potrzebujemy wygodnych butów do pracy, kiedy nie jest wymagana przesadna elegancja, to nasz wybór powinien paść właśnie na ten typ obuwia. Z reguły dobrze izolowane od zimna, wzbogacone solidną podeszwą, sprawdzą się na miejskich chodnikach, nawet podczas ostrej zimy.

Na ekstremalne warunki powinniśmy zdecydować się na śniegowce. Wysoka cholewka, nieprzemakalna powierzchnia, oraz doskonała izolacja stopy od zimna, sprawiają, że but sprosta nawet głębokim śniegowym zaspom.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni. Oferujemy wytrzymałe obuwie zimowe w niskich cenach.
pixelpixel