Śniegowce — buty na zimę 

2018-10-19

Stopniowo jesienne krajobrazy będą zmieniać się w zimowe widoki. Dla tego już teraz możemy zastanowić się nad wyborem obuwia na tę porę roku. Jeżeli szukamy wygodnych butów, odpornych na zimno, wilgoć, doskonałych do poruszania się po oblodzonych chodnikach, to nasz wybór może paść właśnie na śniegowce. 

Wśród śniegowców można wyróżnić buty z niższą cholewką sięgającą za kostkę, obuwie takie ubieramy na nieco lżejszą pogodę, kiedy opady śniegu nie są zbyt duże.

Drugim popularnym typem tych butów są modele kończące się w okolicach łydki, a nawet sięgające do kolana. Oczywiście buty takie znacznie lepiej sprawdzą się, kiedy zima jest intensywna i często musimy brnąć przez większe warstwy śniegu. 

Ocieplane śniegowce, to także doskonały wybór, kiedy temperatury za oknem są bardzo niskie. Wyścielane futerkiem, wykonane z termoizolacyjnych materiałów nie pozwolą nam zmarznąć, nawet podczas długiego czekania na przystanku autobusowym. Starannie wykonana gumowa podeszwa zabezpiecza przed ślizganiem się na oblodzonej powierzchni. 

Modele śniegowców damskich, to nie tylko funkcjonalność, ale również ciekawy wygląd. Buty takie jak emu lub ugg mogą niezwykle efektownie prezentować się, przez co nadają się do tworzenia ciekawych miejskich stylizacji. Buty dopasowane do odpowiedniego ubrania doskonale podkreślą naszą sylwetkę i nadadzą oryginalności naszemu wyglądowi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą śniegowców dostępnych w naszej hurtowni.
pixelpixel